pływanie PDF Print E-mail
Tuesday, 16 December 2014 18:15

Nasze sukcesy na zawodach pływackich

12 grudnia na basenie w Trzebini odbyły się zawody pływackie. Uczniowie naszego gimnazjum wywalczyli awans do zawodów powiatowych w sztafecie dziewcząt i chłopców, zajmując odpowiednio II i I miejsce. W pływaniu indywidualnym, po znakomitych występach, w zawodach powiatowych będą nas reprezentować: Adrian Tanistra, Maksymilian Kiełkowicz i Michał Rejdych w stylu grzbietowym, Mateusz Jedynak w stylu dowolnym, oraz Amadeusz Konik w stylu motylkowym.

Gratulujemy i życzymy awansu do zawodów wojewódzkich!

WYNIKI

Styl grzbietowy

I miejsce Adrian Tanistra

II miejsce Maksymilian Kiełkowicz