Jasełka PDF Print E-mail
Written by User   
Sunday, 25 March 2018 20:08

Jasełka 2017


Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, tradycyjnie jak co roku, młodzież z Naszej Szkoły pod kierunkiem pani Joanny Kasprzyk, pani Anety Świerczek- Sumery i księdza Artura Chrostka, przygotowała jasełka. Przybliżyły one wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu. Po zakończonym spektaklu odbył się mini konkurs kolęd.

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum nr 1 w Trzebini.

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum nr 1 w Trzebini.

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum nr 1 w Trzebini.

 

Nasza Szkoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator